0
Váš Košík

Barva roku 2023 – optimistická Viva Magenta.

Věděli jste, že už přes dvacet let má každý rok svou barvu, kterou vždy v prosinci vyhlašuje společnost Pantone Color Institute? Letos to vyhrál odstín Viva Magenta. Jde o tóny karmínově růžové, což je pro vaši lepší představu barva na pomezí červené a fuchsiové. Víme, komu bude nejvíc slušet!

Inspirováno přírodou

Podle Leatrice Eiseman, výkonné ředitelky Pantone Color Institutu, je magenta barva inspirovaná přírodou, konkrétně karmínovým barvivem, které produkuje brouk červec nopálový. Jedná se o jedno z nejstarších a nejcennějších přírodních barviv. Je velmi jasné, silné a výrazné. Barva by vám měla dodat sílu, energii a podpořit vašeho rebelského ducha a silnou osobnost.

Barva roku Viva Magenta je plná energie a elánu. Je mocná a posilující. Je to odstín, který má kořeny v přírodě, pochází ze sady červených odstínů a představuje nový signál síly. Viva Magenta je odvážná, nebojácná a pulzující barva, oslavuje radost a optimismus, píše zcela nový příběh. Je to barva, která je odvážná, plná vtipu. Barva by vám měla dodat sílu, energii a podpořit vašeho rebelského ducha a silnou osobnost.

Barva z řady fuchsiových je sama o sobě velmi výrazná a slušet jí budou kombinace s tlumenější béžovou, šedou nebo světle modrou. Dokonalé budou tmavovlásky ve spojení s růžovou či červenou. Ale ani blondýnky a rusovlásky se jí nemusí obávat, jelikož je barva velmi universální pro všechny odvážné ženy, které vědí, co chtějí.

A víte co se stane, když takové barvě přidáte originální potisk? No přece úžasné tričko, které vám bude závidět každá žena v okolí.

Naše POSLEDNÍ DOKONALÁ zde:

dámské tričko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma nad 990 Kč. Kolageny na krásu -67%.
This is default text for notification bar